חולצות דריי פיט אדידס נייק או בזול ?

 

האמת על חולצות דריי פיט (חשוב לדעת)  :

לא משנה איך אתם קוראים לזה – דריי פיט (שזה שם מסחרי של נייקי ), חולצות מנדפות זיעה או חולצות ספורט , יש בשוק כמה רמות של מחירים ואיכות. יש את קבוצת החולצות האיכותיות כמו :  CRAFT ,UNDER ARMOUR ,חולצות דריי פיט של אדידס או חולצות דריי פיט של נייק, המחירים אצל חברות אלו (יש כמובן עוד חברות )  יכולים לנוע בין 130 ועד 200 שקל , תלוי כמובן בחולצה. אצלנו אפשר לקבל הנחות על חולצות אלה. קיימת קבוצה  של חולצות דריי פיט בזול (שאינן ממותגת ), שם טווחי המחירים יכולים לנוע בין 20 ל33 שקל בערך . האיכות כמובן שונה מהאיכות של המותגים ואלו חולצות מיצרן פחות/לא מוכר .

למעשה אין חולצות דריי פיט במחיר בינוני-יש במחיר זול ויקר. 

זו המסקנה העיקרית : אין בשוק מחירי ביניים , יש חולצות מאד יקרות וממותגות, או חולצות ספורט לא ממותגות וזולות באופן ניכר .

          

איזה חולצות דריי פיט אנחנו מוכרים : 

על חולצות דריי פיט, רמה דיגיטל מדפיסה  ב 20 השנים האחרונות , במהלך השנים יצרנו קשר עם מספר של יבואני מותגים ועל ידי כך אנחנו מסוגלים להציע מחירים אטרקטיבים ,עובדים גם עם חולצות דריי פיט לא ממותגות . מבצעים עבודות עבור קבוצות מקצועניות וקבוצות ספורטאים חובבניות , בשורה התחתונה – כולם מקבלים הדפסה מקצועית על חולצות דריי פיט כמו שמקבלת לדוגמא מכבי ת"א בכדורסל , חומרי ההדפסה הם אותם חומרים וטכינקת ההדפסה היא זהה על כל חולצת דריי פיט , יקרה או זולה. 

חלוצות דריי פיט לנשים ילדים 

לא תמיד קל למצוא חולצות דריי פיט לנשים וילדים , רוב המותגים מספיקים בדרך כלל מידות של חולצות דרי פיט לגברים ואת מידות הנשים קשה יותר למצוא – המלצה שלנו היא לבצע בדיקה תמיד לפני ההזמנה באופן פיזי , לפעמים מידת small יכולה להתאים לנשים, כאמור לפני שקונים עדיף לבדוק  ולראות אם חולצת הדריי פיט יכולה להתאים לגזרה נשית , ולגביי חולצות דיי פיט עם שרוול ארוך, קיימת אותה ההמלצה.

Google

Comments are closed.