חולצות מודפסות

 

חולצות מודפסות יכולות לשמש למטרות שונות כמו חולצות חתונה, חולצות מצחיקות, חולצות חברות, חולצות צבא חולצות דריי פיט ועוד. ענף ההדפסה על חולצות עבר בשנים האחרונות תהפוכות רבות וכיום זהו תחום עסקים גדול מאוד שמספר רב של עסקים משתמש בשירותיו. אם בעבר רוב הדפסת החולצות נעשו בעיקר בשביל ילדים ואיכות ההדפסה היתה נמוכה יחסית, כיום האיכות גבוהה יותר וניתן לעשות שימוש בהדפסה על חולצות לכל מטרה.

שיטות וסוגי הדפסה על חולוצות

אחת השיטות עבור הדפסת חולצות היא ההדפסה הדיגיטלית. היא נעשית על ידי מדפסת הזרקת דיו שמדפיסה על נייר מיוחד וע"י שימוש בחום, מועבר ההדפס לחולצה. בשיטה זו ניתן להדפיס עיצובים מאוד מורכבים, ללא הגבלה של צבעים ובכל כמות שתרצו.

סוגי ההדפסות נוספות הן  – הדפסת טקסטיל – הדפסות משי , הדפסה דיגיטלית על חולצות לבנות מתמונות ומקובצי מחשב, הדפסת פלוק, פלקס או הדפסת פלסטיסול

אחד השימושים העיקריים ביותר עבור הדפסה על חולצות הוא הדפסה לשם פרסום. כאמור, חברות יכולות להדפיס לוגו, שם של החברה מסוימת או אפילו משפט לקידומו של המוצר שהם מבקשים לפרסם. בכל צורה שתחשבו עליה אתם מקבלים לוח מודעות שהוא לא רק זול יותר מהלוח הנייח, הוא גם הולך ונחשף לעוד ועוד אנשים.

בשנים האחרונות גם הצבא נהפך לשוק חשוב שמשתמש בהדפסי חולצות בסיומי קורס, טירונות וגיבושים. החיילים בדרך כלל משתמשים בחולצות המודפסות כערך סנטימנטלי שמהווה זיכרון עבורם. חיילים משתמשים בהדפסי החולצות על מנת להטמיע את זכרונם בתקופת הצבא.

חולצות מודפסות היא מוצר נפוץ כיום ולפיכך די קל למצוא חנויות המציעות חולצות מודפסות בשלל דוגמאות. כיום גם ניתן להזמין חולצות כאלו דרך האינטרנט. ניתן לבחור את סוג החולצה, את העיצוב ואת הכמות וכלל מבלי לצאת מהבית. דרך האינטרנט תמצאו הדפסה על חולצות בצורה האיכותית, המשתלמת והנוחה ביותר. ניתן אף להביא את קובץ שיצרת בתוכנת word ובצייר לחנות ולבצע את ההדפסה במקום

Comments are closed.