חומרי הדפסה על חולוצת ( בעד ונגד )

1.עמידת החומר בתקנים בינלאומים : 

כל החומרים שאנו מוכרים מבוססי PU (פוליאוריטן), חומרים אלה בעלי עמידות גבוהה במיוחד ועומדים בתקנים מחמירים של ארגון הבריאות העולמי בשל העובדה שאינם מסרטנים. חומרים אלה אומצו ע"י חברות ביגוד הספורט כ"נייקי" "אדידאס" ואחרות כחומרים בטוחים לשמוש וככאלה המתאימים לכל סוגי ספורט  כולל סוגי ספורט האקסטרים. ישנם חומרים  של חברות שונות מאיכות ירודה מבוססי PVC (פולי ויניל כלורי) שאסורים לשימוש באירופה בצפון אירופה וביפן. חומרים אלו נאסרו בשל היותם ידועים כמסרטנים.

2.נראות ההדפסה 

בנוסף נוטים אפליקציות שמוטבעות על בגדי ספורט להראות כבלתי גמישות ומעניקות תחושה "פלסטיקית" לא נעימה. למראה זה יש משמעות רבה בארץ חמה כישראל שבה הבדים בדרך כלל דקים יותר ומתאימים לאקלים המקומי.

3.עמידות החומר 

תכונה חשובה נוספת שמעניק ה PU היא חבור טוב עם פיגמנטים שונים ועמידות גבוהה בחיכוך, יכולת התגוננות טובה מפני מי ים וסביביות עוינות אחרות. עניין שמעניק יתרון להדפסה על בגדי צלילה גלישה חולצות דריי פיט ושייט. וכמובן עמידות החומר בכביסות רבות  .

4. מחיר 

המחיר בהדפסה דיגטלית על חולצות במול הדפסה במשי יכול להיות משמעותי כשמדובר בכמויות קטנות , בנוסף יש אפשרות לפרסונליזציה . ובמילים אחרות אפשר להכין חולצה אחת או 100 במחירים נמוכים  

Comments are closed.