הדפסה על בגדי ספורט

 

כשעוסקים בספורט ימי כולל גלישה, שחייה, שייט או צלילה, יש צורך בבגדי ספורט מיוחדים. הבדים מהם עשויים הבגדים צריכים להיות נושמים ואווריריים, עמידים לקרני UV  ונוחים לביצוע הספורט הימי. סוגי הבדים   המשמשים לגלישה, שחייה או צלילה הם לייקרה וניאופרן הקיימים במגוון עוביים.  חומרים אלו מתייבשים במהירות  ויש להם תפרים שטוחים למניעת גירוי העור. עם חומרים אלו טמפרטורת הגוף נשמרת קבועה ואפשר ליהנות  במים בכל עונה. הלייקרה הגמישה מאפשרת טווח תנועה והיא נוחה ונעימה.

על בגדי הספורט הקשורים בספורט  הימי מדפיסים בבית דפוסהדפסות מדהימים בטכנולוגיה מיוחדת ומשכוללת. אפשר לבחור מבין היצע גדול של הדפסים כמו מוטיבים מעולם הים: דגים, צדפים, חוף ים ועוד. יש הדפסים עם אלמנטים הומוריסטים בשילוב קריקטורות או אמרה מצחיקה, ציורים אומנותיים, הדפסים של תמונות, צורות גיאומטריות ועוד. ההדפסים של הגולשים מבטאים את אופיו של הגולש ומשדרים את   האווירה המהנה של ההווי בחוף הים.

בחירת ההדפסה יכולה להיות משהו שהלקוח צייר, . אפשר לגלוש לא רק בגלים אלא גם באינטרנט ולשאוב משם רעיונות להדפסים. אפשר לבחור   ציור מעניין שראיתם או  לבחור מהמבחר הענק שיש בבית הדפוס. את הקובץ עם ההדפס  מעבירים לצוות המיומן המדפיס לבית הדפוס אשר יוצר אותו  ברמה גבוהה. ניתן לשלב הדפס של צבעי רקע לחולצה   בצורת  פסים ועוד. ניתן למקם  ההדפס באזורים שונים בחולצה. ההדפסים מתבצעים בשיטה ייחודית וכתוצאה מכך הם עמידים במים ובכביסות והצבע של החולצות לא דוהה. עובדי בית הדפוס ישמחו לעזור לגבי גודל ההדפס, הרקע המתאים לו ועוד. מבחינת גזרות, החולצות יכולות להיות בעלות שרוול קצר או ארוך, עם אפשרות לכל המידות.

אפשר לכבס את החולצות מבלי שיאבדו מצבען . והן עמידות למים   עם המלח ובאילו עם הכלור. החולצות יגרפו מחמאות בשל מראן האיכותי וההדפסים יוצאי הדופן. התוצאות של ההדפס הן מרשימות  ואינן נופלות באיכותן מהחולצות של החברות המובילות בעולם בתחום הגלישה. העבודה מתבצעת באיכות ללא פשרות עם מיטב החומרים והמכשור. במחיר נמוך תוכלו לרכוש כמות גדולה של חולצות מודפסות בבית דפוס. במקום לשלם מחירים גבוהים על מותגים ולרכוש רק פריטים בודדים, אפשר לרכוש מבחר של חולצות גלישה, חולצות דרייפיט שחייה או בגדי ספורט במחירים מפתיעים. העובדה שהחולצות לא מתבלות וצבען לא דוהה הופכת את עלותן למשתלמת עוד יותר משום שהם מחזיקות לתקופות ארוכות. בבית הדפוס הרוכש יכול לצייר את ליצור אותו לבדו או לבחור מבין מגוון גדול של הדפסים. בחנות יש מבחר מצומצם של חולצות שלא מאפשרות ביטוי אישי של הרוכש.


Comments are closed.