שיטות ההדפסה בכלל ועל חולצות דריי פיט בפרט 

אז החלטת לקנות חולצות דריי פיט להדפסה , החולצות יכולות להיות מאד יקרות !! ואתה לא רוצה להרוס את החולצה עם הדפסה לא ראויה , אז איזה הדפסות ניתן לבצע על חולצות דריי פיט ואיזה מהם עדיפה יותר ועדיפה פחות 

הדפסת משי על חולצות דריי פיט

אז נתחיל בשיטה הפחות מומלצת ( לדעתנו ) הדפסת משי היא בעצם הדפסה בה מכינים גלופה ולאחר מכן מבצעים מריחה של צבע חי על החולצה . שיטה זו היא בדרך כלל הדרך הזולה ביותר שזה היתרון שלה, החיסרון שלה הוא העמידות וגם הרגשת הבליטה של החומר על הבד ובנוסף איכות ההדפסה לאורך זמן לא תשאר בנראות טובה ועם הזמן הא  יכות תרד. אז לסיכום : הכי זול אבל לא כל כך איכותי.

הדפסה דיגטלית, הטבעה בחום על חולצות דריי פיט  

שיטה זו היא השיטה הממולצת, כל המספרים השמות והסמלים שרואים על חולצות דריי פיט של קבוצות ספורט עשויות בשיטה זו . ההדפסה היא למעשה חומר שנחתך ואז מוטבע בחום על הבד . שיטה זאת יותר יקרה אבל היתרונות הם שההדפסה מחזיקה מעמד להמון זמן, הנראות נשארת באיכות גבוהה ועל בדי פוליסטאר שבדרך כלל חולצות דריי פיט עשויות מפוליסטאר ההדפסה מרגישה מצוין . 

הדפסה על חולצות דריי פיט בסובלימציה

הדפסה על  דרייפיט בטכניקת הסובלימציה היא טובה אך מוגבלת , סובלימציה ניתן לבצע רק על בדי פוליאסטר מבד בהיר, גם בשיטה זו ההדפסה מתבצעת בהטבעה בחום . אז היתרונות איכות ההדפסה החסרונות – מוגבל רק לבדים בהירים .  

Comments are closed.