בגדי עבודה


טיפים לבחירת בגדי עבודה


בגדי עבודה פירושם התאמתם של בגדים שונים לאנשים שונים בסביבות עבודה שונות.

 לפניך מספר טיפים לבחירתם:

בגדי עבודה צריכים להיות מכובדים – אין סיבה שהבגדים יראו שחוקים , במיוחד אם אתה מנסה לעשות רושם טוב. למה לא להיות עם כמה זוגות מכנסי עבודה או חולצות עבודה ולהחליף אותם בקביעות אם הם מתחילים להיראות שחוקים?

ודא כי בגדי עבודה אותם אתה רוצה לקנות מתאימים לתעשייה שלך אם אתה מנסה להרשים את המגזר הפיננסי להגיע לעבודה עם ג'ינס וחולצת טריקו כנראה אינו מתאים, כמו  שלהגיע לעבודה באתר בנייה בחליפה ועניבה, הוא לא נכון.

בחירתם של בגדי עבודה שאיתם צריכים לעבוד צריכים לאפשר לך לעשות את העבודה שלך בצורה הנוחה ביותר. אין טעם להראות מתוחכם וייצוגי אם אתה לא יכול להזיז את הידיים שלך כי החולצה שלך הדוקה מדי, או המכנסיים שלך לא מסוגלים לעמוד בכריעת ברך במהלך היום.

במקצועות מסוימים ייתכן שתצטרך ביגוד מגן, כגון רתך, חשמלאי, ודא כי בגדי עבודה אלו מכילים את תכונות המגן אותם אתה צריך בכדי לעשות את העבודה שלך בצורה בטוחה והם גם עומדים  בכל תקני הבטיחות הרלוונטיים. אם אתה צריך ללבוש למשל בגדים אנטיסטאטיים ודא שכך הם הבגדים.

אם אתה עובד בחוץ, אז אתה בהחלט צריך בגדים עמידים בפגעי מזג האוויר. או שתצטרך בגדים בעלי נראות גבוהה, כך שתוכל להראות בעבודה שלך למשל בתיקוני דרך, או במסגרת עבודה של שירותי החירום. אתה רוצה להישאר יבש בתוך הבגדים.

ייתכן שיהיה עליך לשאת כלים נוספים ואביזרים איתך. ודא כי אתה בוחר לעבוד עם בגדי עבודה שיש בהם מספיק כיסים ושהכיסים שלהם הם בצורה הנכונה. כמו כן לחפש בגדים עם לולאות לכלי העבודה המתאים לעבודתך, כמו גם כיסים ארוכים לעפרון או סרגל.

ודא כי בגדי עבודה שאתה לובש הם נוחים לעבודה. אתה יכול לעבוד ולגשת לכיס הבגד או לרכוס רוכסן בידיים רטובות? אתה יכול עדיין להזיז את הידיים שלך כאשר יש עליך הרבה שכבות? האם המכנסיים תומכים בברכיים שלך אם אתה צריך לכרוע ברך, או שאתה תהיה יותר בטוח עם מכנסיים שיש להם רפידות בברכיים?

מומלץ יהיה לשים את הלוגו של הדפסת החולצה של החברה שלך על בגדי עבודה כצורה נוספת של פרסום להצגת תמונה מקצועית יותר. תחשוב על כל האנשים אשר רואים את הצוות שלך בצורה יותר מכובדת וייצוגית עם בגדים של העסק שלך.

 

Comments are closed.